Opieka WordPress

divider
Odpocznij, a ja zajmę się Twoją stroną!
Czy wiesz, że strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu? Aby zachować profesjonalny wizerunek i przyciągać klientów, niezbędne jest regularne administrowanie i aktualizacja strony internetowej. Moja usługa opieki WordPress została stworzona z myślą o mikroprzedsiębiorcach, freelancerach, specjalistach i małych firmach, które chcą skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, pozostawiając sprawy techniczne w moich rękach. Zaufaj mi, a Twoja strona zawsze będzie w świetnej formie!

Ile kosztuje opieka WordPress?

divider

Naprawa i audyt strony WordPress

Doskonała zarówno dla debiutu, jak i jako podstawowa prezentacja oferty firmy.

⏰ Częstotliwość: jednorazowo

 • Przegląd zaplecza WordPress
 • Aktualizacja silnika WordPress
 • Aktualizacja wtyczek
 • Aktualizacja motywu
 • Naprawa istniejących błędów
 • Usunięcie wirusów oraz innego złośliwego oprogramowania
 • Usunięcie istniejącej awarii
 • Wykonanie kopii zapasowej strony przed i po wykonaniu prac

od 300

zł + VAT 23%

Usługa jednorazowa. Cena zależy od stanu strony WordPress i jest określana przed wykonaniem usługi.

Opieka nad stroną WordPress

Idealny plan, jeśli chcesz, aby Twoja strona zawsze działała bez zarzutu.

⏰ Częstotliwość: 1x/miesiąc

 • Aktualizacja silnika WordPress
 • Aktualizacja wtyczek
 • Aktualizacja motywu
 • Codzienna kopia zapasowa
 • Monitoring 24h/7 dni w tygodniu
 • Nielimitowane wsparcie awaryjne
 • Skanowanie antywirusowe i antimalware
 • Integracja z Google Analytics
 • Zarządzanie treścią (2x/m-c)

200

zł + VAT 23%

Cena za miesiąc. Dotyczy strony o umiarkowanym ruchu i funkcjonalności.

Opieka nad sklepem WooCommerce

Doskonały wybór, jeśli chcesz, aby Twój sklep  działał bez zakłóceń i awarii.

⏰ Częstotliwość: 1x/miesiąc

 • Wszystkie funkcjonalności zawarte opiece nad stroną WordPress
 • Monitoring działania szybkich płatności
 • Monitoring działania integracji z firmami kurierskimi
 • Pomoc techniczna w formie konsultacji (1h/m-c)
 • Implementacja funkcjonalności wymaganych prawem
 • Dodatkowe kopie zapasowe

300

zł + VAT 23%

Cena za miesiąc. Dotyczy sklepu o umiarkowanym ruchu i ilości pozycji asortymentowych.

Dlaczego warto?

divider

Bezpieczeństwo strony

Aktualizację WordPress przeprowadzam minimum dwa razy w miesiącu oraz zawsze po opublikowaniu krytycznych aktualizacji.

Pamiętaj, że nieaktualny WordPress może spowodować np.:

 • podmianę treści na obraźliwe, obsceniczne lub nielegalne
 • uszkodzenie strony, która po prostu przestanie działać częściowo lub całkowicie
 • kradzież danych (np. z bazy danych)
 • wyłudzenia danych np. adresów e-mail od odwiedzających stronę użytkowników

Czy chciałbyś aby ktoś włamał się na Twoją stronę? Pozwolisz, aby ktoś zamieścił na niej kompromitujące treści?

Bezpieczeństwo WordPress
Prędkość działania strony WordPress

Szybkość ładowania strony

Zarówno dla użytkowników jak i dla wyszukiwarek internetowych bardzo ważną sprawą jest prędkość ładowania stron. Jeśli strona będzie się ładowała zbyt wolno, użytkownicy niechętnie będą ją odwiedzać. Długi czas ładowania strony powoduje, że może ona być nisko umieszczona w rankingach wyszukiwarek internetowych. Dlatego twórcy WordPressa starają się, aby strony ładowały się szybko i kolejne wersje systemu były dostosowane do aktualnych trendów SEO.

Usługa opieki WordPress, którą oferuje gwarantuje Ci, że Twoja strona zawsze będzie się szybko ładowała!

Monitoring 24/7

Usługa administracji WordPress zapewnia Ci ciągły monitoring strony internetowej. Szybko reaguję na wszelkie awarie, błędy czy nieprawidłowości w działaniu strony, zanim wpłyną negatywnie na Twój biznes. Czy w ogóle zorientujesz się, że coś nie działa? Np. formularz zakupowy albo opcje płatności?

Dzięki temu, że ciągle sprawdzam czy Twoja strona działa poprawnie, Ty możesz w spokoju skoncentrować się na swojej pracy.

Monitoring działania strony WordPress
Backup WordPress

Regularny backup

Standardowo jeden raz w tygodniu tworzę kopie bezpieczeństwa Twojej strony internetowej. Jeśli to jest konieczne, np. w przypadku sklepów internetowych, robię to częściej. Wszystko po to, aby w razie awarii móc szybko odtworzyć Twoją stronę internetową i przywrócić ją w pełni do działania. Nie martw się utratą danych!

W razie awarii szybko przywrócę Twoją stronę do działania!

Rozwiązywanie problemów technicznych

Niestety, błędy się zdarzają. Czasami coś nie działa, albo działa w sposób oczekiwany. Chyba każda aktualizacja eliminuje jakieś błędy odkryte w poprzednich wersjach. Czasami są to błędy krytyczne, które uniemożliwiają całkowite działanie strony, a czasami są to drobne błędy, które powodują np. złe wyświetlanie jakiegoś zdjęcia, albo bloku. Z reguły są to błędy, które uwidaczniają się wyłącznie po spełnieniu specyficznych warunków. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Twoja strona internetowa zostanie uszkodzona, naprawię ją tak szybko jak to jest możliwe i przywrócę ją do działania.

Jeśli strona straci jakąś funkcjonalność, np. w skutek braku nowej wersji wtyczki, znajdę rozwiązanie, aby przywrócić brakującą funkcjonalność.

Naprawa błędów WordPress

Czy chcesz, aby Twoja strona tak wyglądała?

divider
uszkodzony WordPress

Uszkodzony WordPress

Jeśli tego nie chcesz, to skorzystaj z mojej usługi opieki WordPress. Dopilnuję, aby nie doszło do takiej sytuacji, jak z powyższej ilustracji. A jeśli jakimś przypadkiem by do niej doszło, to nie spocznę póki, nie przywrócę Twojej strony internetowej do działania.

Zamów opiekę WordPress

divider

Jeśli chciałbyś abym zaopiekował się Twoją stroną WordPress, wypełnij poniższy formularz. Zostaw mi swój adres e-mail lub numer telefonu, skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 24h!

Opieka WordPress

Ta strona z formularzem jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Przeczytaj politykę prywatności i warunki użytkowania.

Często zadawane pytania

divider

Poniżej znajdziesz często zadawane pytania, związane z usługą administracji stroną internetową. Jeśli masz jednak pytanie, na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, zachęcam Cię do kontaktu.

Płatności

Czy wystawiasz faktury VAT?

Oczywiście! Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą i do każdej usługi wystawiam fakturę z pełnym VATem.

W jaki sposób następuje płatność?

Pierwsza płatność następuje w formie przedpłaty na rachunek bankowy. Mogę także, na Twoją prośbę, wysłać Ci link do szybkiej płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. W kolejnych miesiącach płatność następuje po wystawieniu faktury VAT. Faktury za dany miesiąc wystawiam i rozsyłam około 5-go dnia każdego miesiąca.

Czy możemy zakończyć współpracę w dowolnym momencie?

Tak. Umowę zawieramy na 1 miesiąc i jest ona przedłużana automatycznie na kolejny miesiąc chyba, że mnie poinformujesz, że chcesz w następnym miesiącu zrezygnować ze współpracy.

Na jak długo zawieram umowę na administrowanie stroną?

Umowę zawieramy na 1 miesiąc i jest ona przedłużana automatycznie na kolejny miesiąc chyba, że mnie poinformujesz, że chcesz w następnym miesiącu zrezygnować ze współpracy.

Jak zakończyć współpracę?

Wystarczy, że do mnie napiszesz w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym nie chcesz już korzystać z moich usług. Np. administrowałem Twoją stroną od stycznia, jest czerwiec. Jeśli w czerwcu zgłosisz mi mailowo chęć zakończenia współpracy, to od lipca ja przestaję się opiekować Twoją stroną, a Ty przestajesz ponosić koszt obsługi strony. Jeśli jednak zrobisz to pierwszego lipca, to nasza współpraca przestaje obowiązywać dopiero w sierpniu. Musisz mnie zrozumieć, że administruję wieloma stronami i potrzebuję trochę czasu żeby przetworzyć wszystkie prośby.

Może też się zdarzyć, że to ja zrezygnuję z administrowania Twoją stroną. Być może temat mnie przerośnie, nie będę miał tak szerokiej wiedzy, żeby rozwiązać jakiś problem z Twoim WordPressem poinformuję Cię wtedy drogą mailową o chęci zakończenia współpracy. Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie! 🙂

Technologia

Czy administrujesz strony inne niż WordPress?

Niestety nie, oferowana usługa administracji stronami internetowymi dotyczy wyłącznie stron opartych na WordPressie.

Co w przypadku gdy mój WordPress jest bardzo stary?

Za każdym razem dokonuję oceny strony i podejmuję decyzję o tym, co należy zrobić. W przypadku stron, których silnik nie był bardzo dawno aktualizowany, pobieram dodatkową jednorazową opłatę jeśli aktualizacja do wersji bieżącej jest skomplikowana. Jednak nie zawsze tak jest. Czasami mimo, iż strona nie jest bardzo długo aktualizowana, jej aktualizacja do wspieranej wersji WordPressa nie jest skomplikowana i czasochłonna – wtedy nie pobieram dodatkowych opłat. Oczywiście zawsze informuję Klientów przed rozpoczęciem prac o ewentualnych kosztach dodatkowych, jednak występują one bardzo rzadko.

Co w przypadku gdy mój WordPress jest zawirusowany lub uszkodzony?
W przypadku zawirusowania lub uszkodzenia strony dokonuję krótkiego audytu i wyceniam usługę naprawy lub usunięcia złośliwego oprogramowania ze strony WordPress. Niestety naprawa strony wiąże się z dużym nakładem pracy i poszukiwaniem przyczyn uszkodzenia strony. Jest to oddzielna usługa, którą wyceniam przed rozpoczęciem pracy. Koszt takiej usługi zaczyna się od 300 zł netto.
Co w przypadku gdy wykupłem usługę opieki i strona się zepsuje?

Jeśli administruję już Twoją stroną i w okresie objętym opieką strona zostanie uszkodzona lub zaatakowana to, naprawa lub usunięcie złośliwego oprogramowania ze strony WordPress jest po mojej stronie bez względu na komplikacje i potrzebny czas.

Czy muszę korzystać z twojego hostingu?

Nie, możesz posiadać swój hosting. Chcąc skorzystać z usługi opieki WordPress, musisz jedynie udostępnić mi dane autoryzacyjne do Twojego WordPressa i ewentualnie serwera.